Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Dębina" w Poznaniu wraz z Karawaną Opowieści i Młodzieżowym Domem Kultury nr 1 zapraszają w niedzielę 1 lutego 2015 r. na godzinę 12.00 na spotkanie z baśniami bułgarskimi.

Zima próbuje delikatnie zmrozić Nam nos i uszy ale nigdy nie zmrozi Naszych zmysłów, wzroku, słuchu i dotyku.. które tym razem zostaną przeniesione wprost do Bułgarii. Wiecie gdzie mieszka złoty ptak? Dlaczego zwykła koszula ma wielką wartość? O czym może marzyć muszla z dna morza? Ci, którzy mieszkają wśród bułgarskich łąk dobrze wiedzą, że opowieści z południa wyjaśniają wszystkie te sprawy. Przekonajmy się zatem wszyscy razem.