Zapraszamy w czwartek 12 lutego 2015 r. o godzinie 17:00 do sali estradowej (budynek C).

• Czym jest poezja?
  • Czy pisać wiersze jest łatwo, czy trudno?
  • Skąd brać natchnienie?
  • Jak interpretować wiersz?
  • Czy moja interpretacja jest trafna?
Na te pytania a także na wiele innych będziemy próbowali dyskutować z Poetami, którzy tworzą w dzisiejszych czasach. Kameralny wieczór przy świecach i skromnym poczęstunku ma na celu wymianę doświadczeń młodych aktorów, recytatorów i dziennikarzy z naszych pracowni z Panią Agnieszka Mąkinią - uznaną poetką oraz z Kingą Kasprzyk - początkującą poetką, uczestniczką zajęć w MDK 1.

W programie:

- Recytacja wybranych wierszy zaproszonych Gości przez młodzież z zespołów Teatr Bezcenny i Klub Dziennikarski "Text"

- Kilka słów o twórczości: Pani Agnieszka Mąkinia, Kinga Kasprzyk

- Pogadanka o meandrach poezji i twórczości