Oto zwycięzcy konkursu „Powidoki: Surrealistyczny zapis chwili”.

Zapraszamy wszystkich uczestników na wernisaż, który odbędzie się 25 marca o godzinie 18.30 w Galerii pod Arkadami w MDK1.

Pierwsze miejsce: Kinga Dańczak, II Liceum Ogólnokształcące im Heleny Modrzejewskiej

Drugie Miejsce: Kacper Kokociński, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im Charlesa de Gaulle’a

Trzecie miejsce: Anastazja Saletis, Gimnazjum 55 im prof. Wiktora Degi

Wyróżnienia:

- Weronika Wiktor, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 2

- Karolina Kubisiak, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im Charlesa de Gaulle’a

- Małgorzata Hirsch, Gimnazjum 55 im prof. Wiktora Degi

- Aleksandra Czyżewska, Młodzieżowy Dom Kultury nr 1

- Julia Szafałowicz, Młodzieżowy Dom Kultury nr 1

Wyróżnienie Galerii Pod Arkadami: Agata Stachowiak, Gimnazjum 55 im prof. Wiktora Degi