Wszelkie wpłaty na rzecz zespołów działających w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1
prosimy kierować wyłącznie na konto Rady Rodziców MDK1:
Bank Pocztowy nr 66 1320 1016 7750 2193 2000 0001

Studio Teatralne ANIKAME i Teatr Fizyczny ALFA - Odsłona Dariusza Floryszczaka (autor fotografii)

Projekt zakłada współtworzenie i przenikanie się dziedzin teatru i fotografii artystycznej. Aktorzy Studia Teatralnego ANIKAME oraz Teatru Fizyczno-Plastycznego ALFA przygotowują w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni żywe obrazy w ekspresji teatralnej, natomiast Artysta fotografik tworzy z nich następnie dzieło sztuki plastycznej przez pryzmat własnej wrażliwości. Efektem końcowym współpracy będzie wystawa fotograficzna, na której zaproszona publiczność doświadczać będzie nowej recepcji pewnej historii, spektaklu utrwalonego w obrazie. Autorem fotografii z pierwszej w tym roku sesji jest Dariusz Floryszczak.
Kontakt dla zainteresowanych współpracą w projekcie fotografików, również amatorów (w każdym wieku):
Ila Konstancja Biegańska - tel. 662004446. Zapraszamy także ewentualnych modeli.

Projekt Fototeatr - galeria fotografii autorstwa Dariusza Floryszczaka.