Turniej taneczny Święto Tańca 2015 odbył się 18 kwietnia w Mdk nr 1 w Poznaniu.

Podczas niego dzieci rywalizowały ze sobą w trzech kategoriach wiekowych klasy 1-3sp, klasy 4-6sp i gimnazjum.  w jury zasiedli Piotr Szwarc (uczestnik you can dance) , Monika Musiał (półfinalistka programu Got to dance) i Karolina Sobieranska instruktor teatralny z Mdk. W turnieju wzięły udział dzieci z Poznania i okolicy ale zawitał także zespół ze Szczecina. Było super,  atmosfera fair play. Zapraszamy na kolejne edycje do nas.