Uwaga - zmiana nr konta Rady Rodziców MDK1
Ze względu na błąd Banku Pocztowego podajemy aktualny nr konta Rady Rodziców
66 1320 1016 7750 2193 2000 0001

Zapraszamy serdecznie na wystawę uczestników zajęć FOTOPLASTIKON do Galerii "Pod Arkadami" w MDK nr 1 (budynek D). Wernisaż odbędzie się 12.05.15 (wtorek) o godzinie 16:30. Na wystawie będzie  można zobaczyć  animacje poklatkowe, zdjęcia, rysunki oraz prace malarskie uczestników. Fotoplastikon to zajęcia przybliżające zagadnienia multimedialne, łączące techniki związane z nowymi mediami oraz tradycyjne techniki plastyczne. Tą wystawą chcemy podsumować kolejny rok zajęć. A wraz z pracami Fotoplastikonu zaprezentuje się Julia Czaronek. Julia tworzy w różnych technikach. Na wystawie zobaczymy wachlarz jej prac - od ćwiczeń warsztatowych po ... zagadnienia metafizyczne na pograniczu realizmu i abstrakcji. Na wystawie będzie też można zobaczyć "zajawki" działań z warsztatów KLIK_ART, podczas których prezentowani są artyści współcześni. Aby lepiej zrozumieć ich język, uczestnicy tworzą prace w postaci projektów. Niektóre z nich nabierają własnego "życia" i stają się autonomiczne.