Zapraszamy serdecznie na wystawę uczestników zajęć FOTOPLASTIKON do Galerii "Pod Arkadami" w MDK nr 1 (budynek D). Wernisaż odbędzie się 12.05.15 (wtorek) o godzinie 16:30. Na wystawie będzie  można zobaczyć  animacje poklatkowe, zdjęcia, rysunki oraz prace malarskie uczestników. Fotoplastikon to zajęcia przybliżające zagadnienia multimedialne, łączące techniki związane z nowymi mediami oraz tradycyjne techniki plastyczne. Tą wystawą chcemy podsumować kolejny rok zajęć. A wraz z pracami Fotoplastikonu zaprezentuje się Julia Czaronek. Julia tworzy w różnych technikach. Na wystawie zobaczymy wachlarz jej prac - od ćwiczeń warsztatowych po ... zagadnienia metafizyczne na pograniczu realizmu i abstrakcji. Na wystawie będzie też można zobaczyć "zajawki" działań z warsztatów KLIK_ART, podczas których prezentowani są artyści współcześni. Aby lepiej zrozumieć ich język, uczestnicy tworzą prace w postaci projektów. Niektóre z nich nabierają własnego "życia" i stają się autonomiczne.