W sobotę 20 czerwca w Osiedlowym Domu Kultury Dębczak odbył się pokaz grup tanecznych Klubu Sobótki podsumowujący rok szkolny 2014/2015. Impreza połączona była z wernisażem prac dzieci z pracowni plastycznej prowadzonej przez panią Bożenę Beim i panią Agnieszkę Małyszek. Uczestnicy obu imprez wzięli udział w spotkaniu z bajkami meksykańskimi, które niezwykle żywiołowo opowiadali Gala Pun Cata Plas Plas i Szymon Góralczyk. Wszyscy bawili się znakomicie, gdyż nie brakowało chwil grozy, jak i śmiechu do łez.