Dziecięcy Teatr Tańca COLUMBINE zakończył całoroczną pracę pokazem trzech spektakli, występując gościnnie w zaprzyjaźnionym "Orlim Gnieździe" na os. Lecha. Dzieci zaprezentowały "Lokomotywę" w autorskim odczytaniu Tuwima - w pantomimie, tańcu i śpiewie. Drugim spektaklem była "Epoka lodowcowa 5: Dwa światy", czyli nasza kontynuacja znanego filmu animowanego. Na koniec wystawiliśmy "Łabędzie" - ciąg etiud tanecznych opartych swobodnie na baśni Andersena. Dzieci nagrodzono statuetkami, dyplomami i rożnymi niespodziankami.