Studio Teatralne ANIKAME zaprasza na casting do projektu "Babel" oraz "Czas-mat", realizowanego przy współpracy z poznańskimi teatrami oraz instytucjami oświaty w ramach Wielkopolskiego Pociągu Talentów. Poszukujemy młodych aktorów lub tancerzy w wieku 16-25 lat. Doświadczenie nie wymagane. Oferujemy niezapomnianą przygodę ze sceną, fantastyczną współpracę z zespołem rówieśników, profesjonalny warsztat aktorski i taneczny, treningi fizyczne, udział w interesujących festiwalach.

Casting odbędzie się 25 września, od godz. 17:00 w Młodzieżowym Domu Kultury Nr 1, ul. Droga Dębińska 21 w Poznaniu.

Bliższe informacje: Ila Konstancja Biegańska, tel. 662 004 446