Uwaga - zmiana nr konta Rady Rodziców MDK1
Ze względu na błąd Banku Pocztowego podajemy aktualny nr konta Rady Rodziców
66 1320 1016 7750 2193 2000 0001

NOWA KAMPANIA PROMOCYJNA PISMA TeXT RUSZYŁA!
Oto kilka słów od redakcji:

Właśnie rozpoczęła się najnowsza kampania promocyjna naszej gazety. Nosi ona nazwę: „Pismo TeXT  –  mówią o nas wszyscy!”. Do kampanii robionej „z przymrużeniem oka” zaprosiliśmy dużo ciekawych postaci. Nawet nie uwierzycie, kto zgodził się wziąć w niej udział.

Przybyła do nas znana podróżniczka, Wiktoria Globusowska, i przy okazji  podzieliła się z nami swoim bogatym doświadczeniem zdobytym w czasie licznych podróży dookoła świata. Do naszej redakcji zawitała także Pani Nuda i po przeczytaniu „TeXT-u” stwierdziła, że przestała się nudzić. Naszym gościem była też Księżniczka Złotoloczka. Zazwyczaj rozkapryszona piękność, zaczęła czytać „emdekowskie” pismo, i wkrótce było widać, że zrobiło ono na niej duże wrażenie.

To nie koniec zaskakujących wizyt! Pojawiła się  u nas znana poznańska bibliotekarka, Izadora Książkiewicz. Ta sympatyczna osoba, na co dzień czytająca prawie wyłącznie klasykę literatury światowej, postanowiła przeczytać wszystkie numery „TeXT-u” i w ten sposób uzupełnić swoją wiedzę o świecie. O piśmie „TeXT” wypowiedział się również przedstawiciel świata biznesu, znany potentat filmowy i wydawniczy, Maks Hossowski. Ale to jeszcze nie koniec,  już niedługo do redakcji „TeXT-u” przybędą kolejni goście. Już nie możemy się ich doczekać.

Wszyscy biorący udział w akcji promocyjnej naszego pisma bardzo je chwalili, co niezmiernie nas cieszy, a jednocześnie udział w kampanii był dla naszych gości świetną zabawą. Mamy nadzieję, że teraz liczba czytelników „TeXT-u” wzrośnie jeszcze bardziej, i że będziecie czytać nas „od deski do deski”. Wkrótce kolejna „odsłona”  kampanii, na pewno się Wam spodoba.

A może chcielibyście dołączyć do naszej redakcji i wspólnie tworzyć „TeXT”? Zróbcie to koniecznie! Zapraszamy!

Redakcja pisma „TeXT”
KONTAKT: tel. 501 390 711

Księżniczka  Złotoloczka po zapoznaniu się z naszym pismem stwierdziła:
„Jakie to wszystko cudowne. Jak z mojej baśniowej krainy.
Zabiorę „TeXT”  ze sobą do zamku.”

Pani Nuda po przeczytaniu „TeXT-u” stwierdziła:
„Już się nie mogę nudzić. To straszne. Nie, to właściwie piękne.
Jak w jakiejś zwariowanej, szalonej  powieści.”

Biznesmen Maks Hossowski powiedział:
„Pismo „TeXT” to z całą pewnością  dobry biznes!
Oni muszą dobrze prosperować!”.

Znana poznańska bibliotekarka, Izadora Książkiewicz po przeczytaniu
wszystkich numerów „TeXT-u” powiedziała:
„To pismo musi trafić do mojej biblioteki!
Jest tu wiele frapujących artykułów. Dla redakcji - czytelnicze uściski!

Więcej zdjęć naszych gości znajdziecie w galerii poniżej: