W najbliższą sobotę 12 grudnia o godzinie 15:00 w budynku C rozpocznie się Wielkopolski Konkurs Monodramu "Chochoły 2015". Ma on na celu prezentację młodych talentów aktorskich, ma inspirować dalszą kreatywność amatora teatru, kształtować warsztat interpretacji słowa i służyć wymianie doświadczeń artystycznych. Impreza adresowana jest do młodzieży w wieku licealnym i gimnazjalnym, tworzącej w zespołach teatru amatorskiego na terenie województwa wielkopolskiego. Najlepsze przedstawienie otrzyma nagrodę Grand Prix.