Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Dębina” wraz z Karawaną Opowieści zapraszają w sobotę 23 kwietnia 2016 r. na godzinę 17.00 do Klubu Osiedlowego „Dębczak” (Poznań, os. Dębina 107) na spotkanie familijne z opowieściami pod tytułem „Baśnie z czterech stron świata”.

Przeniesiemy się razem do krainy wyobraźni, gdzie dzieją się rzeczy niecodzienne, gdzie czas na chwilę się zatrzymał i wszystko dookoła zamieniło się w baśniową przygodę. Wiatr przywieje do Nas opowieści z każdej strony świata. Nadstawmy uszy, bowiem przed Nami historie o olbrzymach, o przygodach małego chłopca, który okazał się bohaterem oraz o niezwykłym pudełku. Opowiada: Ola Sulska "BajOla" wraz z muzykami

Przed spotkaniem obejrzymy pokaz tańca w wykonaniu dzieci z grupy „Sobótki” z Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Poznaniu.