Akcja Lato 2018 - półkolonie turnus 2
Półkolonie II turnus .
Zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc: Muzeum BLUBRY 6D, Zaurolandię w Rogowie. Byliśmy w Jump Arenie, graliśmy w kręgielni Czarna Kula. Dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy podczas pobytu w Nadleśnictwie Łopuchówko, gdzie zjedliśmy pyszne kiełbaski z ogniska. W ostatnim dniu II turnusu obejrzeliśmy w kinie w Starym Browarze premierę filmu "Iniemamocni II". Uczestniczyliśmy w warsztatach zorganizowanych przez Laboratorium SUPEŁ.
Było super !!!