• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

 

UWAGA

W czasie trwania rewitalizacji od 24 sierpnia 2018 administracja Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 znajduje się w budynku Orlika (tel. kontaktowy 61 833 79 10).

Od 1 września 2018 zajęcia dla dzieci i młodzieży w MDK nr 1 odbywać się będą w Budynku C (wejście od strony ul. Bielniki 10).

Sekcja Piłki Nożnej MDK 1, w dniu: 9 kwietnia 2016 r. festynem sportowym, powitała wiosnę. Celami tego sympatycznego spotkania były: integracja przez aktywność fizyczną, przygotowanie do współzawodnictwa zewnętrznego w sezonie wiosennym oraz oczywiście super zabawa.

Na naszą "imprezę", w której dominowała forma gier, zaprosiliśmy przyjaciół z Akademii Kreatywnego Futbolu z rejonów: Rataj i Winograd.
Wszyscy uczestnicy prezentowali, kapitalną formę, z tego też powodu, nie dzieliliśmy miejsc na podium.

Szczególną uwagę, należy jednak poświęcić, najmłodszemu zawodnikowi; sześcioletniemu Tymkowi z AKF Rataje, który odważnie "walczył" ze starszymi, od siebie, o kilka lat kolegami, a także strzelił pięknego gola.
Trener Rafał Zachara, zadowolony był z postawy, wszystkich swoich piłkarzy, w szczególności ucieszył się udanym powrotem na boisko (po dłuższej przerwie, kilka tygodni), Franka Foltyna.
Festyn, przebiegał w bardzo miłej atmosferze, przy asyście delikatnie grzejącego Słońca.