Uwaga - zmiana nr konta Rady Rodziców MDK1
Ze względu na błąd Banku Pocztowego podajemy aktualny nr konta Rady Rodziców
66 1320 1016 7750 2193 2000 0001

"W końcu wyłania się nowa idea występów jakich jeszcze nie było (...) "- Rejs (1970)

KOMUNIKAT z dnia 17.06.2016 r.

Kapitanat Portu Kultura uprzejmie prosi o zapoznanie się z regulaminem przebywania na pokładzie statku M/D "Kultura".

1. Wejście pasażerów na statek odbywa się na podstawie właściwego hasła (patrz komunikat z dnia 15.06.2016 r.).

2. Kapitan statku ma prawo odmówić wejścia pasażerów na pokład statku po czasie przewidzianym w rozkładzie odpłynięcia godz. 9:55.

3. Pasażerowie zobowiązani są bezwzględnie wykonywać polecenia załogi statku związane z programem występów i animacji oraz bezpieczeństwem i zachowaniem porządku w czasie trwania podróży od wejścia na pokład do momentu jego opuszczenia na przystanku docelowym.

4. Podczas podróży statkiem zabronione jest:

a) przebywanie na statku poza miejscem wyznaczonym,

b) wychylanie się przez burty u bariery statku,

c) zachowywanie się niezgodnie z zasadami współżycia społecznego.

5. Po dopłynięciu do przystanku końcowego danej trasy rejsu, pasażerowie zobowiązani są opuścić pokład statku.

Wstęp na pokład M/D Kultura godz. 9.55

Hasło pasażerskie: KOTWICA

Wystąpią: Zespół YATEY, Klub Sobótki, Klub Młodego Poznaniaka, Zespół FIT Kids, Teatr Fizyczny ALFA oraz Antonina Cierpińska, Julia "Toffi" Krawczyńska, Marta Podłęcka.

Aranżacja działań: K. Żeberska-Kowalska

Realizacja dźwięku: E. Woźniak

Animacje na pokładzie: Studio Teatralne ANIKAME oraz nauczyciele: A. Basińska, I. Biegańska, A. Kozerska, M. Kubicka-Woźniak, K. Redlińska, D. Sobierańska, E. Woźniak, K. Żeberska-Kowalska

Grafika portowa: P. Szydłowski