• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

 

UWAGA

W czasie trwania rewitalizacji od 24 sierpnia 2018 administracja Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 znajduje się w budynku Orlika (tel. kontaktowy 61 833 79 10).

Od 1 września 2018 zajęcia dla dzieci i młodzieży w MDK nr 1 odbywać się będą w Budynku C (wejście od strony ul. Bielniki 10).

Dzieci z Teatru Bezcennego II – Recenzenci, działającego w MDK nr 1, przez cały rok szkolny przygotowywały się do zagrania, napisanej wcześniej przez starszych członków zespołu i nauczycielkę, sztuki pt. „Amelia się nudzi”. Premiera przedstawienia już wkrótce w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Zbigniewa Tylewicza w Poznaniu. Scenariusz sztuki bardzo podoba się zarówno młodym aktorom, jak również ich rodzicom. Teksty piosenek śpiewanych przez dzieci napisała uzdolniona licealistka Kinga Kasprzyk. Muzykę do nich skomponowała mama jednej z aktorek, Justyna Strzyżewska. Ponieważ nie będziecie mogli Państwo zobaczyć premiery sztuki, poniżej zamieszczamy scenariusz. Zachęcamy do zapoznania się z nim oraz bardzo prosimy o trzymanie kciuków 17 czerwca (data premiery) za aktorów z Teatru Bezcennego II – Recenzenci. 

 Do pobrania: SCENARIUSZ "Amelia się nudzi"