Uwaga - zmiana nr konta Rady Rodziców MDK1
Ze względu na błąd Banku Pocztowego podajemy aktualny nr konta Rady Rodziców
66 1320 1016 7750 2193 2000 0001

Zapraszamy na wystawę sztuki współczesnej Mediations Biennale 2016 FUNDAMENTALS

Zajęcia na wybranej wystawie trwają półtorej godziny.
Poprzez dyskusję i ćwiczenia wizualne przybliżamy sens prac.
Zapraszamy klasy lub koła zainteresowań.

Wystawa porusza temat trwałych, niezmiennych wartości - tytułowych fundamentalizmów, do których jesteśmy przywiązani, z którymi się identyfikujemy - a jednocześnie ukazuje jak każda z tych trwałych wartości potrafi być efemeryczna i pozorna. Podczas Mediations Biennale swoje prace zaprezentują twórcy z Europy (w tym Polski), Afryki i Azji.
Wystawa trwa do 30 października

Terminy: wtorek w godzinach 12.00 - 15.00 oraz czwartek w godzinach 12.00 - 16.00
Idea i prowadzenie:
Agnieszka Jankiewicz, Przemysław Szydłowski

Decyduje kolejność zgłoszeń
Max ilość osób: 25
Wstęp bezpłatny!

Zapraszamy również do poszerzania zainteresowań związanych ze sztuką współczesną w naszych pracowniach na regularnych zajęciach.