Wszelkie wpłaty na rzecz zespołów działających w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1
prosimy kierować wyłącznie na konto Rady Rodziców MDK1:
Bank Pocztowy nr 66 1320 1016 7750 2193 2000 0001

Finał projektu "Opowieści wildeckie" w konwencji teatru japońskiego startuje 3 grudnia o godzinie 12.00 w Sali Estradowej - rozpocznie go taniec Sobótek z kwiatami wiśni.

Projekt „Opowieści wildeckie" opiera się na międzypokoleniowej współpracy lokalnej społeczności, w wyniku której powstanie bajka kamishibai o naszej dzielnicy. Grupa dorosłych weźmie udział warsztatach dziennikarskich, na których powstanie treść opowiadania. Natomiast grupa dzieci na zajęciach Ręko_dzieła zapozna się z zagadnieniem ilustrowania, a więc to one zilustrują opowieść stworzoną przez starszych uczestników. Powstałą bajka zostanie wydrukowana i zaprezentowana podczas finałowego przedstawienia,  3 grudnia. Przedstawieniu będzie towarzyszyła wystawa prezentująca proces powstawania, zarówno strony tekstowej jak i ilustracyjnej.
Inicjatywa:

opowieci pokaz 1 1