• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

 

Lista wolnych miejsc na zajęciach

 

Nazwa zajęć

Instruktorzy

Liczba wolnych miejsc

 

PRACOWNIA DLA MALUCHA

 

Artystyczny Klub Przedszkolaka

zespół instruktorów

Wolne miejsca (20)

Akademia Szalonych Pomysłów

Izabela Kołakowska

Joanna Gabryelewicz

Agnieszka Mrowińska-Małyszek

Wolne miejsca

 

PRACOWNIA DZIENNIKARSKA

 

Klub Dziennikarski TeXT

Marlena Kompowska

Wolne miejsca (6)

 

PRACOWNIA EDUKACYJNA

 

Klub Młodych Odkrywców

Anna Basińska

Wolne miejsca (24)

Palcem po mapie

Anna Basińska

Anna Suchanecka

Wolne miejsca (24)

Klub Młodego Poznaniaka „Eka z MDK”

Anna Basińska

Wolne miejsca (19)

Klub Gier Planszowych

Anna Basińska

Wolne miejsca (11)

 

PRACOWNIA LITERACKA

 

Dziupla Literacka

Katarzyna Redlińska

Wolne miejsca (8)

Koło kreatywnego pisania

i tworzenia tekstów KREATOR

Agnieszka Warzecha

Wolne miejsca (12)

Akademia Twórczego Działania METAFORA

Stanisława Łowińska

Wolne miejsca (5)

 

PRACOWNIA MUZYCZNA

 

Zespół wokalny PAUZA

Katarzyna Skowrońska-Sobolewska

Lista rezerwowa

Zespół wokalno-instrumentalny ANTRAKT

Katarzyna Skowrońska-Sobolewska

Lista rezerwowa

Zespół muzyczny BumBumManiak

Małgorzata Kubicka-Woźniak

Lista rezerwowa

Młodzieżowe Zespoły Rockowe

Emilian Woźniak

Lista rezerwowa

Piano

Izabela Kołakowska

Lista rezerwowa

Zespół Pianistów

Małgorzata Rościszewska

Lista rezerwowa

Zespół instrumentalny WESOŁE NUTKI

Anna Rowecka

Wolne miejsca (18)

Nauka śpiewu i interpretacji piosenki

Dorota Sobierańska

Wolne miejsca

 

PRACOWNIA PLASTYCZNA

 

Fotoplastikon

Przemysław Szydłowski

Wolne miejsca (9)

KLIK_ART

Agnieszka Jankiewicz

Wolne miejsca (12)

Mali Plastycy

Agnieszka Mrowińska-Małyszek

Wolne miejsca (6)

Młodzi Twórcy

Agnieszka Mrowińska-Małyszek

Wolne miejsca (5)

Ilustratorzy

Agnieszka Mrowińska-Małyszek

Wolne miejsca (5)

Akwarelki Pastele

Bożena Fibik-Beim

Wolne miejsca (13)

Historia Sztuki

Bożena Fibik-Beim

Wolne miejsca (12)

 

PRACOWNIA SPORTOWA

 

Trening funkcjonalny dla "biegaczy”

Przemysław Górski

Wolne miejsca (12)

Streching dla "młodych biegaczy"

Przemysław Górski

Wolne miejsca (12)

Klub Spartanina

Rafał Zachara

Wolne miejsca (10)

Sekcja piłki nożnej

Rafał Zachara

Wolne miejsca (6)

Siłownia

Łukasz Stypa

Wolne miejsca (5)

Tenis ziemny i tenis stołowy

Paweł Woźny

Wolne miejsca (5)

 

PRACOWNIA TANECZNA

 

Zespół Tańca Współczesnego

Agnieszka Noster

Lista rezerwowa

Sobótki

Małgorzata Kubicka-Woźniak

Lista rezerwowa

Klub Tańca i Jogi TAJOR

Urszula Sidor

Wolne miejsca (10)

 

PRACOWNIA TEATRALNA

 

Dziecięcy Teatr Tańca i Lalki COLUMBINE

Ilona Biegańska

Wolne miejsca (7)

Teatr Fizyczno-Plastyczny ALFA

Ilona Biegańska

Wolne miejsca (13)

Studio Teatralne ANIKAME

Ilona Biegańska

Wolne miejsca (16)

Teatr Bezcenny I

Dorota Sobierańska

Wolne miejsca (11)

Teatr Bezcenny II - Recenzenci

Dorota Sobierańska

Marlena Kompowska

Wolne miejsca (10)

Panaceum I

Dorota Sobierańska

Wolne miejsca (4)

Panaceum II

Dorota Sobierańska

Agnieszka Mrowińska-Małyszek

Wolne miejsca (6)