Wspaniałe prelegentki i publiczność! Zatrzymałyśmy się przy wystawie "Powidoki z MegaBabką" jeszcze raz po to, by odpowiedzieć na pytania, które stawia. Między innymi o to, skąd młodzież czerpała inspirację, skoro w podręcznikach kobiety - artystki - przedstawione są jako hafciarki ludowe? świetna prezentacja Kasi Śmiałowicz z Fundacji Jak Malowana, jak wygląda rozdział ról społecznych w podręcznikach czyli dlaczego tata to wynalazca, kreator i inicjator zabaw, a mama z córką robią zaprawy? - i jeszcze wiele innych tego typu zestawień w wystąpieniu dr Marty Mazurek, plus pytanie do publiczności ile znamy prezydentek, wynalazczyń w różnych dziedzinach nauki - o braku autorytetów kobiecych opowiadała Ola Jarocka z Inicjatywy MamyGłos oraz zachęta do udziału w programie Empower Peace - wydarzenia wspierającego młode dziewczyny na całym świecie - by miały odwagę być liderkami w swoim otoczeniu - relacja z pierwszej ręki od Magdaleny Brzezińskiej. Dziękujemy za pasję, jaką zarażałyście!!!