• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

 

UWAGA

W czasie trwania rewitalizacji od 24 sierpnia 2018 administracja Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 znajduje się w budynku Orlika (tel. kontaktowy 61 833 79 10).

Od 1 września 2018 zajęcia dla dzieci i młodzieży w MDK nr 1 odbywać się będą w Budynku C (wejście od strony ul. Bielniki 10).

 

Olimpiada Sportowa pod hasłem ARTYSTYCZNI NA SPORTOWO była podsumowaniem działalności organizowanych Warsztatów Artystycznych dla przedszkoli i szkół podstawowych miasta Poznania w roku szkolnym 2016/17.


Impreza rozpoczęla się podpaleniem znicza olimpijskego i odśpiewaniem Hymnu Polski.
W olimpiadzie wzięło udział 138 uczestników, którzy swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali w interpretacjach ruchowych do piosenek dziecięcych, utworów rozrywkowych oraz współczesnej muzyki poważnej, a tematem przewodnim były – "Podróże małe i duże".
Następnie dzieci brały udział w konkurencjach sportowych m.in. Bieg krótki, rzuty do celu, tor przeszkód, slalom sprawnościowy, strzał na bramkę, a także odbyły się działania plastyczne, w których mali sportowcy mieli możliwość stworzenia kompzycji upiększania przestrzeni za pomocą włókna.