Młodzieżowy Dom Kultury nr 1, Aleksandra Rutkowska „BajOla” i Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Dębina” zapraszają w sobotę 16 grudnia na godzinę 17.00 do Klubu Osiedlowego „Dębczak” na Koncert Gwiazdkowy - Spotkanie Wigilijne, w którego programie znajdzie się:

· Pokaz tańca w wykonaniu dzieci z Klubu „Sobótki”

· wystawa dziecięcych prac malarskich pracowni plastcznej MDK nr 1

· „Opowieści wigilijne” - spotkanie z opowieściami

Grudniową porą zasiądziemy wszyscy razem w kręgu i wsłuchamy się w Opowieści Wigilijne. Dowiemy się skąd tak naprawdę w naszej tradycji wziął się Święty Mikołaj, dlaczego wokół świąt mamy tyle symboli, jakie opowieści przy wigilijnym stole opowiadali nasi przodkowie. Opowiada: Aleksandra Rutkowska BajOla, muzyka: Wojciech Tatarynowicz