W czasie trwania rewitalizacji administracja Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 znajduje się w budynku Orlika (tel. kontaktowy 61 833 79 10).

Oferta zajęć w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w roku szkolnym 2019/2020
Wniosek z załącznikami w zakładce rekrutacja 2019/2020: Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Dzieje się w Dziupli! 8 października reprezentacja Dziupli Literackiej miała przyjemność gościć w siedzibie Radia Emaus. Zostaliśmy zaproszeni na nagranie „Pocztyliona Literackiego”.

Jest to cykliczna audycja, podczas której prezentowane są osoby, związane ze środowiskiem literackim Poznania. Nie mogło zatem nas zabraknąć! Już w listopadzie, na antenie Radia Emaus, usłyszycie wiersze autorstwa Sary Miśkiewicz. Dowiecie się też, jak wyglądają zajęcia w Dziupli i jakie tematy najczęściej podejmują młodzi poeci w swoich utworach.

emaus

Na zdjęciu: reprezentacja Dziupli Literackiej (Sara Miśkiewicz i Katarzyna Redlińska), Tadeusz Zawadowski – poeta, gość audycji, Jolanta i Stanisław Szwarcowie, prowadzący „Pocztylion Literacki”.