Wszelkie wpłaty na rzecz zespołów działających w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1
prosimy kierować wyłącznie na konto Rady Rodziców MDK1:
Bank Pocztowy nr 66 1320 1016 7750 2193 2000 0001

Dnia 18 grudnia 2017 Studio Teatralne ANIKAME miało zaszczyt gościć na zespołowej Wigilii Prezydenta Miasta Poznania Pana Jacka Jaśkowiaka.

Niezwykłemu spotkaniu towarzyszyły aktorskie miniatury, w wykonaniu młodych amatorów teatru... Był to również czas wspomnień, rysowania planów artystycznych Studia w Młodzieżowym Domu Kultury Nr 1 oraz przedświątecznej radości... Naszemu Gościowi serdecznie dziękujemy!

Aktorzy: Angela Wlazły, Eva Mackerica, Weronika Wąsiewicz, Monika Oleksy, Carry Karola Pawlak, Klaudia Kołodziejczak, Magdalena Mołoń, Tomasz Kowalczyk, Adam Tur, Jakub Ignasiak, Adam Przybylak, Stanisław Jaśkowiak, Dominik Bartkowiak, Kamil Nowaczyk, Kaja Warczyńska, Artur Strugała oraz Agata i Filip Juan Rodolfo Meyer-Lüters z Helenką

Reżyser: Ila Konstancja Biegańska

Zamieszczamy fotografie członków Zespołu - jako pozdrowienie noworoczne dla Szanownego Gościa...

Dyrektor MDK 1: Małgorzata Rościszewska