W jaki sposób najlepiej spędzić czas z rodziną? Grając w planszówki – podpowiadają przedstawiciele Młodzieżowego Domu Kultury Nr 1 w Poznaniu oraz Fundacji Zagrajmy. Nie wierzycie? Koniecznie zajrzyjcie sobotę 24 marca do MDK 1 i weźcie udział w Wielkiej GRAndzie.

Będzie to kolejna odsłona imprezy skierowanej do małych i dużych fanów gier planszowych oraz osób, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z planszówkami. Poprzednie edycje gromadziły każdorazowo ponad 100 osób.

Do dyspozycji uczestników Wielkiej GRAndy będzie kilkadziesiąt  różnych gier – w tym gry rodzinne, imprezowe, ekonomiczne, strategiczne i logiczne. Nie zabraknie znanych i lubianych tytułów, takich jak „Dobble”, „Skubane kurczaki” czy „Pędzące żółwie”. Pojawią się również zupełnie nowe gry. Z pewnością każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie, niezależnie od wieku oraz „stopnia wtajemniczenia” w świat gier planszowych.

Nieprzekonanym zdradzimy, że zasady każdej gry będą w przystępny sposób tłumaczone przez organizatorów, zatem nie należy się obawiać starcia z zawiłą instrukcją.

Wstęp wolny.

Czas: