• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

 

UWAGA

W czasie trwania rewitalizacji od 24 sierpnia 2018 administracja Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 znajduje się w budynku Orlika (tel. kontaktowy 61 833 79 10).

Od 1 września 2018 zajęcia dla dzieci i młodzieży w MDK nr 1 odbywać się będą w Budynku C (wejście od strony ul. Bielniki 10).

W jaki sposób najlepiej spędzić czas z rodziną? Grając w planszówki – podpowiadają przedstawiciele Młodzieżowego Domu Kultury Nr 1 w Poznaniu oraz Fundacji Zagrajmy. Nie wierzycie? Koniecznie zajrzyjcie sobotę 24 marca do MDK 1 i weźcie udział w Wielkiej GRAndzie.

Będzie to kolejna odsłona imprezy skierowanej do małych i dużych fanów gier planszowych oraz osób, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z planszówkami. Poprzednie edycje gromadziły każdorazowo ponad 100 osób.

Do dyspozycji uczestników Wielkiej GRAndy będzie kilkadziesiąt  różnych gier – w tym gry rodzinne, imprezowe, ekonomiczne, strategiczne i logiczne. Nie zabraknie znanych i lubianych tytułów, takich jak „Dobble”, „Skubane kurczaki” czy „Pędzące żółwie”. Pojawią się również zupełnie nowe gry. Z pewnością każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie, niezależnie od wieku oraz „stopnia wtajemniczenia” w świat gier planszowych.

Nieprzekonanym zdradzimy, że zasady każdej gry będą w przystępny sposób tłumaczone przez organizatorów, zatem nie należy się obawiać starcia z zawiłą instrukcją.

Wstęp wolny.

Czas:

sobota 24 mrzec 2018 r. godzina 11.00-15.30

 

Miejsce:

Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu, ul. Droga Dębińska 21, budynek C

 

Organizatorzy:

Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu

Fundacja Zagrajmy