• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

 

Uczniów piszących własne wiersze, czy opowiadania (lub tych, którzy chcą zacząć), lubiących gry i zabawy językowe oraz rozmowy o książkach,

Dziupla Dobrych Słów zaprasza w swoje progi

 

Dziupla literacka - reklama 2017

Nauczyciel:

Katarzyna Redlińska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 503 420 473
 

Grupa wiekowa:

9-18 lat
 

Termin i miejsce zajęć w roku szkolnym 2017/2018:

środa 14:55-18:10
sala C104
 

Opis zajęć:

Tworzysz wiersze lub opowiadania?
Nie chcesz pisać do szuflady?
Lubisz rymować i bawić się słowem?
 
Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania – Dziupla Dobrych Słów jest dla Ciebie! Zapraszam na konsultacje indywidualne oraz spotkania w małych grupach rówieśniczych, wspierające przelewanie myśli na papier. Czekają na Ciebie twórcze zabawy językowe, inspirujące warsztaty, ciekawe spotkania, spacery literackie śladami poetów, pisarzy i bohaterów książek oraz przygotowanie do udziału w konkursach literackich.
 
Bo układanie wierszy i piosenek to nie są rzeczy, które się łapie w powietrzu. To one cię łapią i wszystko, co można zrobić, to pójść tam, gdzie one mogłyby cię znaleźć.
A.A. Milne, Chatka Puchatka

To właśnie Dziupla Dobrych Słów jest tym miejscem, w którym wiersze, piosenki i opowiadania odnajdują swoich autorów. Jeśli chcesz, by znalazły Ciebie – wpadnij do nas!
 
 
emaus
 
Dziupla w Radiu Emaus

 

FOTDD6

Zdobywamy nagrody i wyróżnienia w konkursach literackich.

 

SAM 2665

Organizujemy Wojewódzki Turniej Białych Piór.