• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

 

UWAGA

W czasie trwania rewitalizacji administracja Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 znajduje się w budynku Orlika (tel. kontaktowy 61 833 79 10).

Rekrutacja 2019/2020

Oferta zajęć w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w roku szkolnym 2019/2020
Wniosek z załącznikami w zakładce rekrutacja 2019/2020: Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Zespół "Demontasz".

7 lutego w Liceum Ogólnokształcącym nr IV w Poznaniu zespół Demontasz z pracowni NTR - Nie Tylko Rock MDK1 uczestniczył w rywalizacji z innymi zespołami na scenie VI Międzyszkolnego Przeglądu Zespołów Muzyki Rozrywkowej GARAŻ Nr 4.  Zdobyli  NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI i WYRÓŻNIENIE  - gratulujemy!

Zapraszamy do nowopowstałego zespołu tanecznego MUSIC DANCE.
Pierwsze zajęcia odbędą się na początku marca (po feriach zimowych).

Zapraszamy dzieci oraz młodzież do udziału w popołudniowych warsztatach artystyczno-sportowych organizowanych w trakcie ferii zimowych.

 

Na warsztaty można się zapisać telefonicznie (61 833 79 10), mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub osobiście w sekretariacie placówki do dnia 11 lutego br. Po upływie tego terminu zapisy będą kontynuowane tylko w przypadku wolnych miejsc.

 

Najmłodsza grupa Sobótek.

Zdjęcia z występu najmłodszej grupy Sobótek w Domu Kultury Dębczak w czasie spotkania z bajkami bułgarskimi z grupą "Baśnie Właśnie"  - 1.02.2015

Zapraszamy w czwartek 12 lutego 2015 r. o godzinie 17:00 do sali estradowej (budynek C). 

  • Czym jest poezja?
  • Czy pisać wiersze jest łatwo, czy trudno?
  • Skąd brać natchnienie?
  • Jak interpretować wiersz?
  • Czy moja interpretacja jest trafna?

Nasze imprezy i konkursy

View the embedded image gallery online at:
http://strona3.mdk1.nazwa.pl/index.php?start=396#sigProId03a1cc8da9

ROK SZKOLNY 2018/2019

Konkurs plastyczny " Moja Przygoda w Muzeum-Gracje i kreacje "-
organizator Muzeum Narodowe w Poznaniu

Aleksandra Czyrnek - nagroda

nauczyciel : Bożena Fibik-Beim

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Święci i błogosławieni Karmelu"- organizator: Karmelici Bosi w Poznaniu

- Natalia Bajerlein - nagroda
- Aniela Nowakowska - nagroda
- Wiktoria Nodżak - nagroda
- Liliana Rybińska - nagroda
nauczyciel: Bożena Fibik-Beim

Konkurs plastyczny pt." Piórkiem i pędzlem" - organizator: Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Nałęczowie

Maria Borska - nagroda

nauczyciel - Bożena Fibik-Beim

XXXVI Ogólnopolski Konkurs Poetycki - Konkurs Poetycki Młodzieży Szkolnej  "O Laur Wierzbaka" - organizator Ośrodek Kultury Wierzbak w Poznaniu

- Helena Światowy - nagroda główna - "Laur Wierzbaka"

- Aleksandra Adamczak - wyróżnienie drukiem

nauczyciel: Katarzyna Redlińska  

 

" Choinki Jedynki-Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia"-organizator Polskie
Radio Jedynka

- Aniela Nowakowska - wyróżnienie

- Weronika Wieczorek - wyróżnienie

nauczyciel: Bożena Fibik-Beim

 Wojewódzki Konkurs Plastyczny im. Kazimierza Nowaka pt. " Tam i z powrotem" - organ. MDK 3 w Poznaniu

- Krystyna Pawliczak - nagroda

- Liliana Rybińska - wyróżnienie

nauczyciel: Bożena Fibik-Beim

ROK SZKOLNY 2017/2018

Ogólnopolskie Konfrontacje Różnych Form Tanecznych w Kutnie - Kutnowski Dom Kultury

Zespół taneczny YATEY - I nagroda w kategorii "Inne Formy Tańca"

17-21 lat za prezentację "Chopin Heroicznie"

nauczyciel: Kornelia Żeberska-Kowalska

 V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. " Piękna nasza Polska cała" org.
Zespół Szkół Specjalnych w Janowie Podlaskim

Krystyna Pawliczak - nagroda

Zofia Brzezińska - wyróżnienie

XII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pt." Ogród piękna, dobra i radości. Mieszkańcy ogrodów"

Magda Biedka - nagroda
nauczyciel: Bożena Fibik-Beim

" Mój kot"- konkurs miesięcznika " Kocie Sprawy"

Zofia Brzezińska - nagroda
Helena Żabińska - nagroda
nauczyciel: Bożena Fibik-Beim

„Dzień kota"- konkurs miesięcznika " Kocie Sprawy "

Weronika Wieczorek - nagroda
Liliana Rybińska - nagroda
Oliwia Woźniak - nagroda
nauczyciel: Bożena Fibik-Beim

II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny " Kot"- Organizator: Akademickie
Liceum Ogólnokształcące w Legnicy

Magda Biedka - nagroda
Ewa Paetz - wyróżnienie
Wiktoria Nodżak - wyróżnienie
nauczyciel: Bożena Fibik-Beim

" Farbobajanie "- Organizator: Fundacja Lokalnego
Wsparcia Kultury AITWAR

Ewa Paetz - nagroda
Julia Paetz - wyróżnienie
Krystyna Pawliczak - wyróżnienie
nauczyciel: Bożena Fibik-Beim

„Choinki Jedynki"- organizator Polskie Radio Program Pierwszy

Aleksandra Czyrnek - nagroda
nauczyciel: Bożena Fibik-Beim

„Koty w mieście" - konkurs miesięcznika " Kocie Sprawy"
Wiktoria Kubea - nagroda
nauczyciel: Bożena Fibik-Beim

"Zamiana miejsc-jestem kotem"- konkurs miesięcznika "Kocie Sprawy"
Kaja Tarczyńska - nagroda
Julia Paetz - nagroda
nauczyciel: Bożena Fibik-Beim

ROK SZKOLNY 2016/2017

Konkurs plastyczny pt. "Moja przygoda w muzeum" - organizator: Muzeum Narodowe w Poznaniu
Julia Paetz - wyróżnienie
instr. Bożena Fibik-Beim

Konkurs na plakat ekologiczny pt. "Smog nad Podolanami"- organ. Rada Osiedla Podolany
Julia Paetz - nagroda
Ewa Paetz - wyróżnienie
Liliana Rybińska - wyróżnienie
Magda Biedka - wyróżnienie

nauczyciel: Bożena Fibik-Beim

"Wiosna, wiosna ach koty" - konkurs magazynu "Kocie Sprawy"
Marta Szymańska - nagroda, Milena Rybińska - nagroda
nauczyciel: Bożena Fibik-Beim

"Piórkiem i pędzlem"- konkurs zorganizowany przez SP im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Liliana Rybińska - nagroda
Julia Paetz - nagroda
nauczyciel: Bożena Fibik- Beim

"Światło i cień" - konkurs zorganizowany przez MDK 3 w Poznaniu
Aleksandra Czyżewska - wyróżnienie
nauczyciel: Bożena Fibik-Beim

"Z górki na pazurki"- konkurs magazynu "Kocie Sprawy"
Liliana Rybińska - nagroda,  Wojciech Sobierajski - nagroda
nauczyciel: Bożena Fibik-Beim

XXXIV Ogólnopolski Konkurs Poetycki Młodzieży Szkolnej "O Laur Wierzbaka"
Emilia Kawka - wyróżnienie
Nauczyciel: Katarzyna Redlińska
 
XXXIV Wojewódzki i XX Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2016
Emilia Kawka - nagroda
Nauczyciel: Katarzyna Redlińska 
 
Konkurs Plastyczny pt. "Farbobajanie, na słowiańską nutę" zorganizowany przez Fundację Lokalnego Wsparcia Kultury AITWAR
Ewa Paetz - nagroda
Julia Paetz - nagroda
Zofia Brzezińska - nagroda
Weronika Wieczorek - wyróżnienie
Nauczyciel: Bożena Fibik-Beim
 
"Koty-pstroty, czyli jesienne kocie psoty"- konkurs plastyczny magazynu "Kocie Sprawy"
nagrody zdobyły:
Gabriela Strykowska
Julia Paetz
Ewa Paetz
Zofia Brzezińska
Liliana Rybińska
Oliwia Woźniak
Wiktoria Kubea
Wiktoria Nodżak
Anielka Nowakowska
Aleksandra Czyżewska
Nauczyciel: Bożena Fibik-Beim
 
"Wlazł kotek na płotek"- konkurs zorganizowany przez miesięcznik " Kocie Sprawy "
Liliana Rybińska - nagroda
Oliwia Woźniak - nagroda
Nauczyciel: Bożena Fibik-Beim
 
"Latawce, dmuchawce, kot" - konkurs zorganizowany przez miesięcznik " Kocie Sprawy "
Liliana Rybińska - nagroda
Nauczyciel: Bożena Fibik-Beim
 

ROK SZKOLNY 2015/2016

Organizacja w ramach projektu Studio Talentu 2016 spektaklu "Pociąg do...", którego premiera odbyła się 1 czerwca 2016 roku na deskach Teatru Polskiego w Poznaniu.

PLAKAT 1

 Galeria zdjęć 

Konkurs plastyczny pt. " Wiosenne kocie harce, czyli wlazł kotek na płotek"
Organizator miesięcznik " Kocie Sprawy"
Wiktoria Nodżak - nagroda
Kaja Tarczyńska - nagroda
instr. Bożena Fibik-Beim

"Moja przygoda w Muzeum. Artystyczne dialogi". Organizator Muzeum Narodowe w Poznaniu
Aleksandra Czyżewska - nagroda
Katarzyna Staniaszek - wyróżnienie
Anna Kantor - wyróżnienie
Wiktoria Kantor - prezentacja na wystawie
Anna Kantor - prezentacja na wystawie
instruktor Bożena Beim

"Światłocień-miasto". Konkurs zorganizowany przez MDK 3 w Poznaniu
- Anna Kantor - nagroda
- Aleksandra Czyżewska - nagroda
- Wiktoria Kantor - wyróżnienie
- Katarzyna Staniaszek - wyróżnienie
instr. Bożena Fibik-Beim
 
"My się zimy nie boimy". Konkurs zorganizowany przez miesięcznik " Kocie Sprawy"
- Zofia Brzezińska - nagroda
instr. Bożena Fibik-Beim
 
XXXV Wojewódzki Turniej Białych Piór im. Ewy Gajowieckiej
- Paweł Szeląg - wyróżnienie
Nauczyciel: Katarzyna Redlińska
 
XX Lednicka Wiosna Poetycka
- Paweł Szeląg - nagroda publiczności
Nauczyciel: Katarzyna Redlińska
 
Publikacja opowiadania Julii Jankowiak w czasopiśmie "Viktor Junior"
Nauczyciel: Katarzyna Redlińska
 
Konkurs plastyczny "Szczęśliwy kot" – konkurs miesięcznika „Kocie sprawy”
- Wiktoria Nodżak – nagrodzona
- Wiktoria Kantor- nagrodzona
Nauczyciel: Bożena Beim
 
Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt. „Farbobajanie”
organizator: Fundacja Lokalnego Wsparcia Kultury Aitwar
- Liliana Rybińska – nagrodzona
- Dagmara Świerkowska – nagrodzona
- Zofia Smolarek – wyróżniona
- Julia Paetz – wyróżniona
- Aleksandra Czyżewska – wyróżniona
Nauczyciel: Bożena Beim
 
Konkurs plastyczny „Koty w Literaturze i Filmie”
organizator magazyn „Kocie Sprawy”
- Liliana Rybińska – nagrodzona
- Milena Rybińska - nagrodzona
- Zofia Smolarek - nagrodzona
- Ewa Paetz - ngrodzona
- Aleksandra Czyżewska - nagrodzona
Nauczyciel: Bożena Beim