Wszelkie dobrowolne wpłaty na rzecz zespołów działających w MDK1 prosimy kierować na:

PKO BP 64 1020 4027 0000 1802 1263 5852

Opowieści wildeckie

Projekt "Opowieści wildeckie" realizowany jest przez Stowarzyszenie Zielona grupa i Mdk nr 1 we współpracy z lokalną społecznością.

Zapraszamy na przedstawienie Kamishibai, podczas którego zaprezentujemy wspólnie stworzoną bajkę o Wildzie.

3.12.2016 (sobota) godz. 12.00 MDK nr 1

Na zajęciach plastycznych grupa dzieci wykonywała ilustracje do Pierwszej Bajki Wildeckiej stworzonej w tym czasie przez wildeckich Seniorów. "Opowieść wildecka" będzie zaprezentowana w formie teatru "Kamishibai" (Ilustracje są pokazywane w specjalnej skrzynce a narrator czyta opowieść).

Finał projektu połączony jest z wystawą o dawnej Wildzie przygotowywaną przez Bibliotekę Raczyńskich - Filię wildecką.
Serdecznie zapraszamy :-)