Wszelkie dobrowolne wpłaty na rzecz zespołów działających w MDK1 prosimy kierować na:

PKO BP 64 1020 4027 0000 1802 1263 5852

W ramach współpracy z Fundacją KREATYWATOR w piątek 20 października 2017 roku odbył się w naszej sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Poznaniu koncert warsztatowy zespołu Toffi@Friends z pracowni zespołów muzycznych „NTR” – Nie Tylko Rock. Odbiorcami koncertu byli rodzice i dzieci uczestniczący w projekcie „Kulturalny SuperTata”.

Projekt ma na celu aktywizację ojców, przybliżenie ich i ich dzieci do kultury sztuki oraz sprawienie, że chętniej będą spędzać czas wolny w instytucjach kultury. Po koncercie w naszej placówce ojcowie otrzymali kolejne „supermoce” - tym razem wraz z dziećmi poznali tajniki instrumentów muzycznych i specyfikę urządzeń elektronicznych wykorzystywanych podczas koncertu

Zagrali:
Julia Krawczyńska (Toffi) – wokal , gitara