Wszelkie dobrowolne wpłaty na rzecz zespołów działających w MDK1 prosimy kierować na:

PKO BP 64 1020 4027 0000 1802 1263 5852

XXXIX Wojewódzki Turniej Białych Piór

Podziękowania

Tegoroczny Wojewódzki Turniej Białych Piór im. Ewy Gajowieckiej już po raz 39 zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu i dlatego podziękowania należą się wszystkim Pracownikom, którzy szczególnie w tym roku, czynnie i z wielkim zaangażowaniem włączyli się w działania i niezbędne prace, by konkurs mógł zatriumfować.

To dzięki honorowemu patronatowi oraz wsparciu finansowemu Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, 84 Szkoły Podstawowe z  Wielkopolski przysłały na konkurs prace swoich uczniów. Wsparcia finansowego udzielił też Wydział Oświaty Urzędu Miasta Poznania – za co ogromnie dziękujemy!

Dziękujemy Nauczycielom za inspirowanie i wspieranie początkujących literatów, których w tym roku 249. wzięło udział w konkursie.

Dziękujemy Wam Młodzi Twórcy, bo to Wasze literackie dzieła oceniało Jury w składzie: Andrzej Sikorski- przewodniczący oraz członkinie Emilia Gałczyńska, Maria Magdalena Pocgaj i w ich stronę kierujemy szczególne ukłony, gdyż spośród ponad  400  utworów musieli wybrać te wyjątkowe.

Ogromnie dziękujemy firmie: Dom Wydawniczy Rebis Sp. z o.o, która już nie po raz pierwszy obdarowuje nagrodzonych książkami.

Dziękujemy za współpracę naszym Partnerom, którzy czynnie włączają się w wydanie tomiku nagrodzonych prac, są to:  Cała Jaskrawość Agencja Wydawnicza i Fotograficzna oraz CCS Druk Cyfrowy Sp. z o.o

Gorąco pozdrawiamy Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu, szkołę która obdarowuje nas pysznymi drożdżówkami – w tym roku ze względu na stan epidemii niestety nie było wspólnego spotkania finalizującego XXXIX Wojewódzki Turniej Białych Piór im. Ewy Gajowieckiej.

Za wszelką pomoc wkład i zaangażowanie organizatorzy mówią

DZIĘKUJEMY!!!

i zapraszamy na jubileuszową edycję turnieju w przyszłym roku.