Wszelkie dobrowolne wpłaty na rzecz zespołów działających w MDK1 prosimy kierować na:

PKO BP 64 1020 4027 0000 1802 1263 5852

Podczas ferii zimowych zapraszamy na półkolonie:

I turnus: 04.01.2021 r. – 08.01.2020 r.

II turnus: 11.01.2021r. – 15.01.2021 r.

XXXIX Wojewódzki Turniej Białych Piór

Podziękowania

Tegoroczny Wojewódzki Turniej Białych Piór im. Ewy Gajowieckiej już po raz 39 zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu i dlatego podziękowania należą się wszystkim Pracownikom, którzy szczególnie w tym roku, czynnie i z wielkim zaangażowaniem włączyli się w działania i niezbędne prace, by konkurs mógł zatriumfować.

To dzięki honorowemu patronatowi oraz wsparciu finansowemu Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, 84 Szkoły Podstawowe z  Wielkopolski przysłały na konkurs prace swoich uczniów. Wsparcia finansowego udzielił też Wydział Oświaty Urzędu Miasta Poznania – za co ogromnie dziękujemy!

Dziękujemy Nauczycielom za inspirowanie i wspieranie początkujących literatów, których w tym roku 249. wzięło udział w konkursie.

Dziękujemy Wam Młodzi Twórcy, bo to Wasze literackie dzieła oceniało Jury w składzie: Andrzej Sikorski- przewodniczący oraz członkinie Emilia Gałczyńska, Maria Magdalena Pocgaj i w ich stronę kierujemy szczególne ukłony, gdyż spośród ponad  400  utworów musieli wybrać te wyjątkowe.

Ogromnie dziękujemy firmie: Dom Wydawniczy Rebis Sp. z o.o, która już nie po raz pierwszy obdarowuje nagrodzonych książkami.

Dziękujemy za współpracę naszym Partnerom, którzy czynnie włączają się w wydanie tomiku nagrodzonych prac, są to:  Cała Jaskrawość Agencja Wydawnicza i Fotograficzna oraz CCS Druk Cyfrowy Sp. z o.o

Gorąco pozdrawiamy Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu, szkołę która obdarowuje nas pysznymi drożdżówkami – w tym roku ze względu na stan epidemii niestety nie było wspólnego spotkania finalizującego XXXIX Wojewódzki Turniej Białych Piór im. Ewy Gajowieckiej.

Za wszelką pomoc wkład i zaangażowanie organizatorzy mówią

DZIĘKUJEMY!!!

i zapraszamy na jubileuszową edycję turnieju w przyszłym roku.